نمایش 1–8 از 21 نتیجه

مشاهده فیلترها
نمایش 9 24 36

سوئیچ شبکه سیسکو 12 پورت WS-C3750G-12S-S

4,800,000 تومان
ویزگی های محصول :  سویچ سیسکو WS-C3750G-12S-S– نوع سویچ مدیریتی لایه 3– تعداد پورت 12 پورت فیبر نوری(1000)– پورت Up

ماژول سیسکو Module Cisco SFP10G-SR

800,000 تومان
  SFP+ transceiver module – LC/PC multi-modeForm Factor:Plug-in moduleCabling Type:10GBase-SRData Transfer Rate:10 GbpsOptical Wave Length:850 nmData Link Protocol:10 Gigabit EthernetMax Transfer

ماژول سیسکو Module Cisco SFP10G-LR

890,000 تومان
SFP+ transceiver module-LRForm Factor:Plug-in moduleCabling Type:10GBase-LR, 10GBase-LWOptical Wave Length:1310 nmData Link Protocol:10 Gigabit EthernetMax Transfer Distance:10 kmDimensions (WxDxH):1.3 cm x

سوئیچ شبکه سیسکو 24 پورت WS-C2960S-24TS-S

Device Type: Switch – 24 ports – ManagedEnclosure Type: Rack-mountable 1UInterfaces: Gigabit EthernetPorts: 24 x 10/100/1000 + 2 x SFPPerformance:

سوئیچ شبکه 48 پورت سیسکو Cisco 3750 48TS-S

ویژگی های محصول : – سویچ سیسکو WS-C3750-48TS-S– نوع سویچ مدیریتی لایه 3– تعداد پورت 48 پورت فست اترنت(100)– پورت

سوئیچ شبکه سیسکو 24 پورت Cisco 3750 24TS-S

3,200,000 تومان
ویژگی های محصول : سویچ سیسکو WS-C3750-24TS-Sنوع سویچ مدیریتی لایه 3تعداد پورت 24 پورت فست اترنت(100)پورت Up Link 2 فیبر

سوئیچ شبکه سیسکو 24 پورت WS-C3560G-24TS-S

5,500,000 تومان
ویژگی های محصول :  سویچ سیسکو WS-C3560G-24TS-S نوع سویچ مدیریتی لایه 3 تعداد پورت 24 پورت گیگا اترنت(1000) پورت Up

سوئیچ شبکه سیسکو 48 پورت WS-C3560G-48TS-S

5,800,000 تومان
سوئیچ برای اتصال دستگاهای مختلف از قبیل رایانه, مسیریاب, چاپگرهای تحت شبکه، دوربین‌های مدار بسته و …. در شبکه‌های کابلی مورد